Наполи се претвори во машина за победување во Серија А

Тимот на нашиот репрезентативец Елиф Елмас е единствен со перфектен биланс во Калчото.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *