Прави салто и од аут ја фрла топката повеќе од 50 метри (Видео)

Добро е да се има ваков играч во екипа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *