Насри пред еден месец објави крај на кариерата, а веќе не личи на себе (Фото)

Французинот шокираше со изгледот, поточно со зголемената тежина.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *