Националната лига во Англија прва се пријави во ФА – Го завршуваме првенството

Англиските петолигаши донесоа одлука да ја прекинат сезоната, но чекаат потврда од Федерацијата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *