Навива за Барселона и не сака да чуе за трансфер во Реал Мадрид

Интересна изјава има одличниот десен бек, а освен Кралскиот клуб, предвид не доаѓа ниту заминување во уште два гиганти што имаат европски титули.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *