Навивач доби 183 милиони на лотарија и си го купи омилениот клуб

Колин Веир е нов газда на шкотскиот Партик Тисл.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *