Навивач на Ѓоковиќ на главата си направи фризура со ликот на Новак (Фото+Видео)

Не се знае дали полуд е фризерот или навивачот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *