Навивач на Манчестер добил наследство од 55.000 фунти и сите ги ставил на титула за Ливерпул (Фото)

Не му било лесно во октомври кога уплатил дека ривалот ќе биде шампион, а сега има план како ќе ги потроши парите.

Слични вести...

1 Response

  1. Avatar Cale напиша:

    losa vi e konverzijata na kvotite. 4/6 oznacuva za 6 vlozheni se dobivaat 10 😉