Навивач на Спортинг се „искрши“ паѓајќи од голема висина при прослава на гол

За среќа го преживеа падот од горната на долната трибина, но има повеќе скршеници.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *