Навивач сакаше да го поздрави Нејмар, но успеа да го повреди (Видео)

Необичен инцидент пред мечот Бразил - Еквадор

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *