Навивачите и разумот победија – Македонија ќе игра на ЕП со своите дресови (Фото)

Најавата доаѓа од претседателот на ФФМ, Муамед Сејдини, кој објави фотографија со дресовите што се желба на сите во Македонија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *