Навивачите на Кадис со посебна песна ги дочекаа играчите на Барселона: Каде ви е Меси? (Видео)

Каталонците пречекани со провокација.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *