Навивачите се ветер во грб за одбојкарите, и тие се потребни за победа во Сребрената лига (Фото)

Струмичани и другите љубители на одбојката во салата „Парк“ може да бидат силен ветер во грб за Спартанците во најважниот меч.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *