Навивачите во Полска на оригинален начин го одбележаа Денот на вљубените

Додека вчера сите своето внимание го посветува на најблиските и најсаканите, фанови решија да покажа колку им значи клубот за кој навиваат.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *