Навивајте за Македонија на ракометниот Мундијал, ова се термините кога игра нашата репрезентација

Посакуваното чудо се случи, ќе играме на СП во Египет .

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *