НБА-акција на Македонија завршена со брутално забивање (Видео)

Натурализираниот Македонец Џејкоб Вајли имаше два одлични цепелини.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *