НБА играч ја изневерил сопругата со над 300 жени

Зачудувачки искрен и шокантен одговор даде поранешната ѕвезда на НБА тимот Детроит пистонс, Џејсон Максиел, на прашањето дали е зависник од секс. Тој без проблем и кажа на водителката дека жена му ја изневерил со дури 341 жени.

„Зависник сум од секс. Сум спиел со 341 жени. Тогаш бев млад и сите работи ми се случуваа лесно. Не знам што сум сакал да постигнам со такво поведение, немам објаснување за однесувањето. Но, сексот ми дозволуваше за 2-3 часа да заборавам на проблемите “ – кажа Максиел.

Максиел е оженет со сопругата Бренди од 2010 година, имаат син, но во љубовна врска се цели 17 години, па не може да се брани дека изневерувал само пред да биде со неа.

- Оглас -

Најнови вести