НБА „клекна на колена“, Бредли Бил со клупски рекорд од 60 поени (Видео)

Клиперс го запре Кари на 13 поени, личен рекорд на Хејворд, а кога Бил дава 45 или повеќе поени, Визардс секогаш губи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *