НБА кошаркар кој дава 19,6 поени по меч, замина во затвор на отслужување на казна од 120 дена

Остатокот од плејофот ќе го следи од затвор.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *