НБА пак ќе се игра во јули – Светот на Дизни и Градот на Коцката се тркаат за ѕвездите

Се очекува објава на почетокот на јуни за термините кога ќе се почне со тренинзи, а рестартот ќе биде кон крајот на јули.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *