НБА-ѕвездата две години не шутна тројка, а сега погоди и предизвика хаос (Видео)

И тоа чудо се случи, Австралиецот првпат погоди тројка, навивачите во транс.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *