НБА-ѕвездите се чудеа во ЛА: 10-годишно дете даде 30 поени за 30 секунди (Видео)

На дуелот во Лос Анџелес, шоуто на Леброн и другарите им го украде детето по име Макс.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *