Не е за верување дека некој може вака да си ја затресе сопствената мрежа (Видео)

Еден од најбизарните автоголови постигнат во судиското продолжение.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *