Не е за жена да жонглира со тоалетна, во тоа се увери и сопругата на Пол Погба (Видео)

Во целата егзибиција настрада 14-месечниот син на францускиот репрезентативец.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *