Не го викаат во репрезентација, а постави француски рекорд

Бензема има повеќе голови за Реал отколку Анри за Арсенал.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *