Не се опаметува: УФЦ шампион повторно уапсен бидејќи возел под дејство на алкохол

Џоунс и претходно имал проблем со полицијата поради исти причини.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *