Не смееше поинаку: Ремек-делото на Ел Шарави го натера Жозе да трча по линија и во негов стил да слави во 1000-тиот меч како тренер (видео)

Се чинеше дека Жозе нема да се радува на својот јубилеј, но се покажа како вистински потег што го пушти Ел Шарави во игра за да дојде до важна победа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *