Не знам што му е на Бејл, но знам дека има пари за до крајот на животот

Веќе нема спас за кариерата на Велшанецот, но фудбалерот не делува премногу загрижено.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *