Некогаш беше соиграч на Роналдо, а сега е еден од најпознатите млекари во Англија

Необична животна приказна.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *