Некогашниот двократен финалист во КЕШ чекаше 57 години за да се врати во европските купови

На победата на ПСЖ во Купот се радуваа и играчите на уште еден француски клуб

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *