Некогашниот формула 1 возач се бори за живот откако се судри со камион

Нова тешка несреќа за Италијанецот кој пред неколку години остана без двете нозе

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *