Неколку тенисер(к)и го поддржаа исклучувањето на Ѓоковиќ, Кирјос ја дочека шансата

Поделени мислењата, но не е мал бројот и на тие што мислат дека Ѓоковиќ со право е дисквалификуван.

Слични вести...

1 Response

  1. Avatar Ivan andreevski напиша:

    A federer vo aus. Open, koj go nokautirao devojchevo koe dodava topchinja ni opomenav bruka nevidena e Sega Us. Open stana provinciska priredba!