Нема голови по првото полувреме: Германците напаѓаат, но Македонија е тврд ривал

Има уште 45 минути, во кои ќе се надеваме за ново чудо против четирикратниот светски првак.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *