Нема крај на маките: Флик загуби уште двајца првотимци за реваншот во Париз

Зиле и Горецка едвај го издржаа првото полувреме во поразот од ПСЖ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *