Нема крај на победничката серија на Манчестер јунајтед

Ѓорѓи Христов верува во Манчестер јунајтед и очекува да продолжи серијалот победи на „црвените ѓаволи“ под команда на Оле Гунар Солскјер, во најтешкиот тест досега против Тотенхем

Слични вести...