Нема милост, иако е Лига на шампиони – Вирусот ги нападна, имаат само осуммина играчи и голман и мора да играат вечерва

Разван Луческу има огромни проблеми, а од 20 часот, по сè изгледа, ќе гледаме историски меч на екипа што ќе игра со голман и осуммина играчи на терен и само уште два голмани како резерви.

Слични вести...