Нема мир во Белград: Во заседа тешко ранет екс водач на навивачите на Партизан

Трет пат е цел на напад

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *