Нема назад: Рамос сигурно си заминува од Реал

По 16 години поминати на „Сантијаго Бернабеу“, капитенот си заминува од Кралскиот клуб.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *