Нема поголем баксуз – Го почнаа најважниот меч во сезоната со автогол во првата минута (Видео)

Се игра финалето за пласман во Чемпионшип лигата, а стартот на „Вембли“ беше катастрофален за Блекпул

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *