Нема шега со Италијанците на Роберто Манчини

Откако екстренерот на Интер застана на селекторското столче, Аѕурите не знаат за пораз, а ниту знаат кога последен пат примија гол

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *