Немаа милост за гигантот, ќе мора да игра 7 меча за 17 дена

Динамо Букурешт ќе мора да го доигра плејаутот во Романија во пеколен ритам со неверојатни 7 дуели за две и пол недели.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *