Необична вечер во Лигата на Европа, колку натпревари, толку пенали

Имаше и погодени, но и утнати удари од белата точка, а судиите на 7 меча од 21 часот досудија 7 пенали.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *