Непобедливи – Манчестер сити ги скроти и Топчиите со 18-та победа по ред (Видео)

Лидерот во Англија славеше со 1:0 со голот на Рахим Стерлинг во 76-тата секунда и ја продолжи рекордната серија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *