Нереди во Лондон: Унгарските хулигани ја избркаа англиската полиција (Видео)

Не им беше дозволено да го го уапсат навивачот кој навредувал на расна основа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *