Неверојатен проектил на Забицер, ќе конкурира за најубав гол во Бундеслигата (видео)

Ѕвездата на Лајпциг потегна од повеќе од 30 метри и го зачуди противничкиот голман

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *