Неверојатен ватерполо резултат: Унгарија – Кореја 64-0!

Корејките дефинитивно се залутани на Светското првенство.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *