Неверојатна завршница: Макаби за 90 секунди прокоцка +6 и загуби во Валенсија (видео)

Израелскиот првак направи од готово, вересија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *