Неверојатниот Јокиќ постави нови стандарди во НБА: Додава како Меџик, скока како Родман, шутира како Новицки (Видео)

Србинот е предводникот во чудата кои ги приредува Денвер, тренерот на Клиперс е единствен кој три пати прокоцкал 3:1 во победи

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *