Неверојатно: Гриезман стана татко по трети пат, сите три деца му се родени на 8 април

Напаѓачот на Барселона како да темпира кога треба да се породи жена му.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *