Невидено досега – Двојна гренслем-шампионка се откажа од Ролан Гарос, причината е бизарна

Ова не се случило досега, а во прашање е една од најмалерозните тенисерки.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *